De Bron van Verbinding
ZA 23 juni | 10.00-17.30 uur | Amsterdam

59,50 | Inclusief vroegboekkorting, dichterbij dit festival gaan de prijzen omhoog..als er nog plaats is.


Zéér speciale lezingen dag, net na de Zomer Zonnewende.
Met en door:
Roy Martina - roymartina
Ton van der Kroon - tonvanderkroon
Janosh - janosh/nl
Ibora Zant - iborazant
Susan Smit - susansmit
Robbert van den Broeke - robbertvandenbroeke
Geert Kimpen - geertkimpen
Willem Witteveen - willemwitteveen
Tijn Touber - tijntouber/nl
Muziek: Anarupa - anarupamusic
Dagpresentatie: Len Branson: superwisemediaIeder Mens is uniek. Het is nu de tijd om vanuit je eigen Hart, vanuit Vrijheid, je te verbinden zonder jezelf te verliezen. De eigen wijsheid, de Verbinding met elkaar.
Dat is: De Bron van Verbinding, waarin de sprekers/muzikanten ons zullen meenemen naar onze Bron, vanuit ons Zijn naar alles wat gaande is op Moeder Aarde.

Meer Informatie + Aanmelden

Kerk de Bron, Hugo de Vrieslaan 2, Amsterdam


Inschrijven nieuwsbrief
Bewust Amsterdam